KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15495169
nr 1549 5169
Heiner Peter Norberg
(f. 1939), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad EA-08, daterad mm: 16x11 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Utrop:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:18:02
Heiner Peter Norberg
Läs mer om Heiner Peter Norberg